Chris KY

Krocząc wśród cieni

Honolulu Hawaje, rok 2017

Chris KY po licznych podróżach i swoim pierwszym skoku spadochronowym w Dubaju nad Palmą Jumeirah, staje w obliczu wyboru, czy zatrzymać swoje życie w miejscu, czy dalej podążać za głosem serca.

Po wielu miesiącach traumy i dni, które były walką z przeszłością i ego, decyduje się wyruszyć w samotną podróż na drugi koniec świata.

Miejscem do którego trafia, są magiczne wyspy Hawajskie, oddalone od domu o kilkanaście tysięcy kilometrów.

Tam odnajduje kawałki swojej duszy i prawdy o wszechświecie, co przekłada się na jego pierwszą autorską książkę „Krocząc wśród cieni”.

Krocząc wśród cieni jest książką, która odmieniła życie wielu ludzi.

Chris KY był najprawdopodobniej  pierwszym człowiekiem na świecie, który promował swoją książkę, skacząc z nią w ręku z samolotu na wysokości 4000 metrów.

Zobacz film i vlogi

Solo Skydiving

Rok 2018

Chris KY postanawia zrealizować jedno z najbardziej abstrakcyjnych marzeń.

Po tandemowych skokach nad Palmą Jumeirah w Dubaju, na Hawajach przy morzu North Shore oraz medytacjach na pustyni Wadi Rum z przyjaciółmi, realizuje ekstremalne przygotowania do tego, aby stać się częścią społeczności bez granic.

Po kliku miesiącach ląduje ze światową licencją, dzięki której może szybować pośród bezkresu chmur w różnych zakątkach naszej planety.Jedną z manifestacji, którą realizował po zakończeniu przygotowań, były skoki w jednym z najpiękniejszych miejsc w Australii – Jurien Bay. Miasteczku położonym w części północno-zachodniej wyspy.

Zobacz film

Szlakiem Solo Podróżnika

Rok 2019 stał się abstrakcją

Chris KY po licznych zapowiedziach wśród swoich najbliższych, wyruszył w kolejną samotną podróż, która nosiła nazwę „Szlakiem Solo Podróżnika”.

Kupując bilet w jedną stronę, postawił swoją stopę w przepięknym i tajemniczym miejscu Hanoi w Wietnamie.

Ideą tej podróży był dalszy rozwój jego osobowości, chęć poznania cudów świata i docierania do kolejnych dusz, które kierunkowały jego życie.

Chris podróżował samotnie przez Wietnam, Singapur, Indonezję, Australię, Tasmanię, Nową Zelandię oraz ponownie odwiedził Dubaj.

Na cześć Solo Podróżników oraz chęci przekazywania swoich przemyśleń następnym pokoleniom, napisał kolejną książkę pełniącą rolę trylogii „Szlakiem Solo Podróżnika”, która liczy niespełna 500 stron i jest dedykowana osobom, które poszukują własnej drogi na planecie Ziemia.

Zobacz film

Chris KY -
Skydives Heli

W towarzystwie najlepszej polskiej ekipy filmowej „To Inspire”, Kamila Jarosza – najlepszego SKY filmowca oraz GoPro MAX, zespół postanawia wyruszyć w przestworza…

W 2020 roku, gdy świat zasypia zamiast się przebudzić Chris KY, w dobie lockdownu, postanawia zrealizować projekt skoku z helikoptera w południowej części Polski.

Projekt w towarzystwie zespołu został zrealizowany i można go zobaczyć pod linkiem.

Film był realizowany na potrzeby wyrażenia istoty marki Christopher KY.

Zobacz film

Wingsuit Adrenaline

Prędkość 200, 250 czy 300km/h.

Chris KY w 2020 roku postanawia wcielić się w tzw. „Wiewiórkę” i spełnić kolejne dziecięce marzenie, o lataniu w Wingusicie pośród chmur.

Od prawie czterech lat myślał o tym, aby móc szybować i być częścią niewielkiej grupy osób na świecie, które są w stanie wyskoczyć z samolotu w kombinezonie, który pozwala na dosłowne latanie po niebie.

Projekt został zrealizowany wraz z jednym z najlepszych Wingsuiterów na świecie, a dokładniej kadrowiczem Polski i medalistą Piotrem Hussem, który stacjonuje w SKY Force Poland.

Zobacz film

Prelegent

W 2020/21 oraz 2022 roku warsztat graficzny Chris’a KY’a zostaje zauważony i doceniony przez Ogólnopolski Klub Przedsiębiorczości oraz Hamera Group.

Wciela się w rolę wykładowcy, dzieląc się wiedzą z zakresu komunikacji wizualnej, Brand Design’u, Product Desing’u oraz przeprowadza dziesiątki godzin wykładów oraz szkoleń w zakresie graficznym dla setek osób.

Zakres usług graficznych znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Wyspecjalizowana kadra jest gotowa do współpracy nad Twoim projektem.

Współpracuj.
Twórz.
Inspiruj.

chris ky academy

Więcej już wkrótce…

LET'S WORK TOGETHER * LET'S WORK TOGETHER * LET'S WORK TOGETHER * LET'S WORK TOGETHER

projekty
Zainspiruj się